Webdesign a grafika – Václav Šticha

VŠ

O mně

Václav Šticha about

Web Designer Václav Šticha - Plzeň

Kreativita bez hranic, design bez kompromisů.

Přináším kombinaci znalostí, kreativity a závazku vytvořit webové stránky, které nejen vyniknou, ale také přesně splní potřeby a cíle. S pečlivým nasloucháním a individuálním přístupem k projektům jsem schopen dodat výsledky, které přesahují očekávání a přinášejí skutečnou hodnotu.

Od roku 2015 pracuji jako IT specialista, ačkoliv mě tato oblast velmi baví, cítil jsem, že chci více pomáhat klientům přímo. Vše začalo s žádostí o vytvoření webové stránky pro závod horských kol. Tento projekt jsem úspěšně dokončil a to mě motivovalo k dalším výzvám. S nadšením se pouštím do dalších projektů a těším se, že Vám budu moci pomoci s Vašimi online potřebami.

Proč právě já?

01

Vysoká kvalita práce

Jsem zavázán k poskytování práce nejvyšší kvality. Můžete očekávat, že váš web nebo grafika budou vysoce profesionální, esteticky přitažlivé a funkčně efektivní.

02

Individualizovaný přístup

Každý projekt je pro mě jedinečný a snažím se vždy pochopit Vaše potřeby a cíle, abych mohl navrhnout a dodat řešení, které plně odpovídá Vašim očekáváním.

03

Garance spokojenosti

Vaše spokojenost je pro mě prioritou číslo jedna. Pokud nejste s výsledkem spokojeni, udělám maximum pro to, abych vám vyhověl a zajistil, že Váš projekt bude odpovídat Vašim očekáváním.

04

Spolehlivost

Zaručuji Vám spolehlivost a dodržování termínů, abyste měli jistotu, že váš projekt bude dokončen včas a bez zbytečných prodlev.

05

Komplexní služby

Poskytuji široké spektrum služeb v oblasti webdesignu a grafického designu, což znamená, že můžete mít všechny vaše potřeby pokryty pod jednou střechou.

06

Péče o klienta

Po dokončení projektu jsem stále k dispozici pro podporu a péči o zákazníka, abych se ujistil, že jste spokojeni se svým novým webem nebo grafikou.

07

Cenová politika

Nabízím transparentní cenovou politiku a žádné skryté poplatky. Před zahájením projektu vám poskytnu jasné a srozumitelné odhady nákladů, abyste vždy věděli, co očekávat.

08

Komunikace a spolupráce

Jsem otevřený komunikaci a spolupráci s Vámi po celou dobu projektu, abychom společně dosáhli nejlepších výsledků.

Chcete profesionální webové stránky, grafiku na míru nebo nastartovat Váš marketing?
Přejít nahoru